IWKA Kung Fu Kaunas

IWKA Kung Fu studentai treniruojasi grupėse, tačiau visada su asmeniniu dėmesiu ir nurodymais.
Tobulinami mokinio įgūdžiai. Mūsų IWKA instruktoriai dalijasi savo žiniomis su studentais labai ramioje atmosferoje. Viena iš priežasčių, kodėl naujas mokinys lankosi kovos menų mokykloje, – įgyti didesnį saugumo jausmą. Vadinasi, pradedantysis studentas turėtų gebėti pakankamai apsiginti jau po pirmos pamokos. Pirmąjį pusmetį jie bus mokomi, kaip teisėtai apsiginti nuo agresoriaus.

Taigi iš pradžių akcentuojamas ne menas, filosofija ir Kung Fu sistemos grožis, o labiau judesiai, kurie karts nuo karto įrodyta, kad yra labai veiksmingi. IWKA Kung Fu mokyklose visame pasaulyje ši programa mokoma vienodai, kad kiekvienas galėtų kuo geriau pasiruošti situacijai, kuri, tikiuosi, niekada nepasikartos.

Vėlesnėje ir pažengusioje stadijoje, padidėjus gebėjimui apsiginti, bus lavinami kontaktiniai refleksai. Mokinys sužinos, kaip silpnumas gali virsti jėga, kaip švelnumas nugali kietumą, kaip pasiduodant iškovoti pergalę ir kodėl protingesnis bei gudresnis žmogus gali nugalėti nusileisdamas. Taip pat bus išmokta, kaip kūno įsisavinama tiesa gali būti pritaikyta kasdieniame gyvenime. Tai reiškia, kad jūs eisite per gyvenimą gyvai ir kupini sąmoningumo. Būtent šis ryškumas leis jums bendrauti su empatija ir pagarba su artimaisiais. Tai yra ilgalaikis tikslas. Norint pasiekti šį tikslą, reikia įveikti įvairias asmenines ir fizines kliūtis.