Kung Fu moterims

Programa sukurta taip, kad skatintų jūsų motyvaciją. Mes skiriame dėmesio, kad jūs išmoktumėte kiekvienoje situacijoje rasti geriausią sprendimą ir esant iššūkiui taptumėte dar energingesnė. Po treniruotės jūs būsite kupina entuziazmo ir naujų žinių, kurios padės jums siekti sėkmės visose gyvenimo srityse.

Registruotis

IWKA Wing Chun

Tik pradėję mokytis kung fu tapsite sveikesnės – giliau kvėpuosite, giliau miegosite ir būsite energingesnės. Sustiprės jūsų imunitetas, tapsite atsparesnės ligoms. Na, o jei visgi susirgsite, daug greičiau pasveiksite.

Išmoksite stipriai ir efektyviai smūgiuoti. Ugdydami savo fizinius įgūdžius, jūs išvystysite refleksus, sustiprinsite jėgą bei tapsite judresni. Mes tikimės, kad praktikoje jums neteks panaudoti šių įgūdžių, tačiau manome, kad labai svarbu mokėti apginti save.

Mūsų specialiai ištobulinta ritualinė kovų programa išmoko studentus išvengti kovos, kol ji dar neprasidėjo. Jūs išmoksite išankstinių atribojimų technikų, kurių dėka galėsite įvertinti kiekvieną situaciją ir išvengti galimų problemų. Pati geriausia savigyna – išmokti išvengti pavojingų žmonių ir vietų.

Mūsų Kung Fu pamokos suteiks jums sveikatos iškart pradėjus treniruotis. Jūs geriau kvėpuosite, giliau miegosite ir būsite energingesni.
Sustiprės jūsų imunitetas, tapsite atsparesni ligoms. O jei susirgsite, jūs ženkliai greičiau pasveiksite. Ši programa sukurta taip, kad skatintų ir motyvuotų jus.

Kung Fu yra skirta kiekvienai moteriai. Nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo. Mūsų treniruočių programos dėka jūsų kūnas neįtikėtinai pasikeis.Treniruodamiesi jūs sudeginsite kalorijų perteklių, sustiprinsite raumenis bei pagerinsite medžiagų apykaitą. Jei turite bėdų su mityba, tai nėra jūsų kaltė.

Lygmenys

Mūsų savigynos sistema veikia dvejais lygmenimis:

1

Pirmasis, fizinis lygmuo:

Išmoksite efektyviai ir stipriai smūgiuoti. Ugdydami savo fiznius įgūdžius, jūs ištreniruosite savo refleksus, sustiprinsite jėgą bei išlavinsite judrumą. Mes tikimės, kad jums niekada neprireiks šių įgūdžių panaudoti, tačiau tikime, kad svarbu žinoti, kaip apginti save.

2

Antrasis , vidinis lygmuo:

Mūsų specialiai ištobulinta ritualinė kovų programa paruošia studentą išvengti kovos, kol ji dar neįvyko. Jūs sužinosite veiksmų apribojimo technikas, kurios leis jums įverinti kiekvieną situaciją ir išvengti galimų problemų. Išmoksite likti nuošalyje pavojingų žmonių ir vietų – tai yra pati vertingiausia savigynos forma.

Registruotis

Wing Chun Kuen

Wing Chun Kung Fu yra kinų kovos menas, kilęs iš pietų Šaolinio šventyklos. Šiame vienuolyne viena treniruočių salė buvo vadinama Wing Chun Dim arba Amžinojo pavasario salė. Šio kovos meno pasekėjai buvo vadinami Wing Chun Kuen arba amžinojo pavasario kumščiu.

Taip nutiko, kad šventykla buvo sudeginta, o kovos menas perduodamas paslapčia iki 1950 metų, kol jis tapo visiems prieinamas Honkonge.

Naujas aš

Besimokydami kung fu pas mus, jūs išsiugdysite naująjį „aš‘ pojūtį. Tapsite labiau pasitikintys savimi bei pasiruošę siekti naujų aukštumų. Čia jūs suprasite, kad tai, kuo jūs tikite, yra tiesiogiai susiję su tuo, ką jūs pasiekiate. Tikro pasitikėjimo, kurį išsiugdysite per treniruotes, dėka, jūs geriau dirbsite, geriau bendrausite ir galėsite pagerinti kiekvieną gyvenimo sritį

Registruotis

Susipažinkite su lyderiais

IWKA  Sifu Sergio  Pascal Iadarola savo karjerą kovos menų srityje pradėjo nuo japonų dziudo kovos meno Nyderlandų sostinėje Amsterdame būdamas šešerių. Dvylikos metų jis mokėsi Pencak Silat  (Pamur stilių) ir Wado Kai karatė.

Sifu

Sergio Pascal

Sifu Linas Raišys – IWKA „Kung Fu“ mokytojas, Sifu Sergio Pascal Iadarola privatus mokinys, Wing Chun kovos menų asociacijos įkūrėjas Lietuvoje, IWKA Wing Tjun Kung Fu akademijos direktorius, savigynos ekspertas, kovos menų asociacijos „Wing Chun“ propaguotojas, IWKA asociacijos narys, nacionalinis vadovas/ instruktorius Lietuvoje bei Estijoje. Yra vyriausias treneris IWKA Vilnius, IWKA Panevėžys, IWKA Kaunas ir IWKA Talinas mokyklose.

Sifu

Linas Raišys

Donatas

26 metai

Renatas

26 metai

Tom