IWKA Kung Fu

IWKA Wing Tjun Kung Fu akademija perteikia autentišką kinų kovos meną, kurį Sifu Sergio tyrinėjo 20 metų. Jo dėka dabar mes galime IWKA nariams perteikti Kinijos vertybes.

Registruotis

Klasės

1-6 SG programa

Bazinė klasė

Ši bazinė kung fu klasė apima pirmas keturias dalis pakeliui į juodąjį diržą. Tai vienerių metų kursas, puikiai tinkantis kovos menų pradedantiesiems arba tiems, kurie nori sužinoti apie Wing Tjun.

Jei nuspręsite, kad šis kursas skirtas jums, turėsite galimybę lankyti daugiausia 2 pamokas per savaitę bet kurioje iš mūsų IWKA Kung Fu akademijos mokykloje.

€50 / per mėnesį

Registruotis
1-11 SG programa

Lyderių klasė

Lyderių kung fu klasė apima visas 12 dalių. Treniruočių metu išmoksite įvairių dalykų: kas yra toli, vidutinis atstumas, arti, keliai ir alkūnės, sugriebimai, metimai ir žemė.

Keletas kitų dalykų, kuriuos išmoksite mūsų Lat Sao (sparingo) treniruotėje, yra ginklai ir kova su keliais užpuolikais.

Ši Lyderių kung fu klasė – 4 metų kelionė, suteikianti jums galimybę daug treniruotis ne tik per reguliarias treniruotes, bet mokytis Wing Tjun kursų, seminarų, papildomų treniruočių ir tai pat mokytis individualiai su Sifu. (Kung Fu meistrų-mokytoju).

€50 / per mėnesį

Registruotis

Privati pamoka

Privatus mokymas skirtas bet kam, nesvarbu, ar esate naujokas kovos menuose, ar turite patirties. Užsiėmimai gali būti vienas prieš vieną su treneriu arba jums ir jūsų treniruočių partneriui.

Šių užsiėmimų metu pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti laiką, kurį turite savo tikslo siekimui, mes galime aprėpti bet kurią sritį, kuri, jūsų manymu, jums reikalinga, ir mes netgi galime sukurti mokymo planą, sutelkdami dėmesį sritims, kurias galėsite tobulinti namuose.

Jūs visada galite užsisakyti papildomus užsiėmimus sau ir treniruočių partneriui, pereisite į aukšesnį lygi ir gausite daug naudingos informacijos!

Privačių užsiėmimų kaina, nesvarbu, ar tai tik jūs, ar jūs ir draugas, yra 30 eur. Jeigu jus mokotės IWKA Wing Tjun Kung Fu akademijoje Kaune.

Siekiant sumažinti išlaidas, privatūs užsiėmimai gali vykti jūsų ar mano namuose.

€30 

Registruotis

Wing Chun savigynos kursai Jūsų mieste

IWKA  Wing Tjun savigynos kursai suteikia galimybę padidinti fizinę ištvermę, valios stiprybę, efektyvumą darbe bei pagerinti asmeninius tarpusavio santykius. Praktikuodami Kung Fu išmoksite rūpintis savo kūnu, praplėsite pažiūras, įgysite daugiau energijos. Ir tai yra tik keletas iš Kung Fu teikiamų privalumų.

Treniruočių metu mokome

Mokome ne tik kovos meno technikos, bet valdyti emocijas, išlikti ramiais ir sąmoningais sudėtingose situacijose.

Rytų kovos menų akademija IWKA Kaunas yra pirmasis šį kovos menų stilių propaguojantis profesionalus centras, kuriame Jūsų laukia profesionalūs treneriai.

Treniruočių metu išmokinsime:

  • Geriausio savigynos būdo
  • Valdyti emocijas
  • Veiksmingų savigynos judesių
  • Atrasti kūno, proto ir energijos pusiausvyrą
  • Savitardos
  • Gyvenimo filosofijos

Susipažinkite su lyderiais

Sifu Sergio yra Honkonge įsikūrusios IWKA asociacijos tarptautinis vyriausiasis instruktorius ir pagrindinis vykdomasis direktorius, oficialus Sifu Cheng Kwong (Honkongas) Ving Tsun and Dragon Kung Fu (Ving Tsun ir Drakono kung fu) asociacijos atstovas Vakaruose bei Sifu Sunny So ir Sifu Cliff Ip (Honkongas) vyriausiasis instruktorius JAV ir Europoje.

Sifu

Sergio Pascal

Sifu Mauro Gibin į kovos menų pasaulį įžengė būdamas 19 metų, pradėdamas nuo Kung Fu. Šio tikslo vedinas nusprendė vykti į Aziją ieškoti Meistro, galinčio jam suteikti žinių reikalingų tolesniam jo įgūdžių tobulinimui. Kaip tik ten jis susipažino su DM Sifu Sergio Iadarola, kuris po kelių metų, būtent dėl savo mokymo sistemos ypatumų, tapo jo Sifu. Šiuo metu Sifu Mauro Gibin yra organizacijos nacionalinis vadovas Italijoje bei vadovauja didžiajai Europos organizacijų daliai.

Sifu

Mauro Gibin

Sifu Linas Raišys – IWKA „Kung Fu“ mokytojas, Sifu Sergio Pascal Iadarola mokinys, „Wing Chun“ asociacijos įkūrėjas Lietuvoje, IWKA Wing Tjun Kung Fu akademijos direktorius, savigynos ekspertas, kovos menų asociacijos „Wing Chun“ propaguotojas, IWKA asociacijos narys, nacionalinis vadovas/ instruktorius Lietuvoje bei Estijoje.

 

Sifu

Linas Raišys

Registruokis dabar NEMOKAMAI pažintinei treniruotei

Registruotis

Tarptautinis IWKA renginys

“Kiekvienas atskiras kūnas, tiek pilnas, tiek tuščias, tiek judantys, tiek ramybės būsenoje, yra nuolatinėje sąveikoje su visata ir nepertraukiamai komunikuoja su visomis kitomis būtybėmis ir daiktais”  ( Lao Dzė).

Šis renginys yra svarbiausias įvykis IWKA renginių kalendoriuje. Tai puiki galimybė tobulėti kartu su Didžiuoju Meistru Sifu Sergio Iadarola ir jo instruktorių ir meistrų komanda, kuri kiekvienais metais pasidalija su mumis surinktomis žiniomis. Šis renginys sulaukia milžiniško dalyvių antplūdžio iš viso pasaulio.

Kultūra Sveikata Pramoga Praktika

Klausimai

DUK

Koks bandomojo laikotarpio tikslas?

Bandomasis laikotarpis tai, galimybė visus du mėnesius naudotis bandomąja naryste, siekiant susipažinti su mūsų IWKA programa be įsipareigojimų. Šis specialus pasiūlymas galioja tik naujiems mokiniams.
Bandomosios treniruotės vyksta penktadieniais sutartu laiku IWKA Wing Tjun Kung Fu akademijoje, adresu: K. Donelaičio g. 33, Kaunas.  Tad jau šiandien Jūs galite kreiptis, dėl pirmos nemokamos pamokos, užsiregistravę tel.: 8 699 55614.

Kas kiek laiko reikia mokėti mokestį?

Atsižvelgiant į studentų poreikius ir pageidavimus yra suteikiama galimybė mokestį mokėti kas mėnesį arba sumokėti vieną kartą už visus metus.

Kada galima nutraukti sutartį su Akademija?

Sutartis su Akademija, studento pageidavimu, gali būti nutraukiama, prieš tai pranešus Akademijos direktoriui.

Kokiais mokėjimo būdais galima atsiskaityti?

Mokestis gali būti mokamas grynais pinigais į Akademijos kasą, taip pat yra galimybė atsiskaityti kreditine banko kortele arba pavedimu į nurodytą Akademijos banko sąskaitą.

Ar siūlote nuolaidas?

Perkant Wing Tjun mokymo programą yra taikoma 10 procentu nuolaida.

Turite daugiau klausimų susisiekite?

Kreipkitės į mūsų IWKA komandą, mes mielai atsakysime į jūsų visų klausimus.

Susisiekti