Kung Fu

Europos Kung Fu akademija perteikia autentišką kinų kovos meną, kurį Sifu Sergio Pascal Iadarola tyrinėjo 20 metų. Jo dėka dabar mes galime nariams perteikti kinų autentišką kovos meną.

Registruotis

Kung Fu klasės

1-8 SG IWKA  mokymo programa

Wing Chun bazinė klasė 

Ši bazinė kung fu klasė suaugusiems yra skirta pradedantiems ir apima pirmas keturias dalis pakeliui į juodąjį diržą. Tai vienerių metų kursas, puikiai tinkantis kovos menų pradedantiesiems arba tiems, kurie nori sužinoti apie  Wing Chun.

Pirmus 3 mėnesius treniruokis Internal Wing Chun  be jokių įsipareigojimu ar sutarties.

Registruokis ir išbandyk Wing Chun dabar !

Registruotis
9-12 SG IWKA mokymo programa

Wing Chun pažengusiųjų klasė

Pažengusiųjų kung fu klasė suaugusiems apima visas 12 dalių. Treniruočių metu išmoksite įvairių dalykų: kas yra toli, vidutinis atstumas, arti, keliai ir alkūnės, sugriebimai, metimai ir žemė.

Keletas kitų dalykų, kuriuos išmoksite mūsų Lat Sao (sparingo) treniruotėje, yra ginklai ir kova su keliais užpuolikais.

Ši Lyderių kung fu klasė – 4 metų kelionė, suteikianti jums galimybę daug treniruotis ne tik per reguliarias treniruotes, bet mokytis Vidinis Wing Chun kursų, seminarų, papildomų treniruočių ir tai pat mokytis individualiai su Sifu. (Kung Fu meistrų-mokytoju).

€ 69

Registruotis

Privačios pamokos su Sifu Linu

Privatus mokymas skirtas bet kam, nesvarbu, ar esate naujokas kovos menuose, ar turite patirties. Užsiėmimai gali būti vienas prieš vieną su treneriu arba jums ir jūsų treniruočių partneriui.

Šių užsiėmimų metu pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti laiką, kurį turite savo tikslo siekimui, mes galime aprėpti bet kurią sritį, kuri, jūsų manymu, jums reikalinga, ir mes netgi galime sukurti mokymo planą, sutelkdami dėmesį sritims, kurias galėsite tobulinti namuose.

Jūs visada galite užsisakyti papildomus užsiėmimus sau ir treniruočių partneriui, pereisite į aukštesnį lygi ir gausite daug naudingos informacijos!

Siekiant sumažinti išlaidas, privatūs užsiėmimai gali vykti jūsų ar mano namuose.

Pirk privačių pamokų (10 pamoku)  kortelę, gausi nuolaida 10 procentu!

€400

Registruotis

Savigynos kursai suaugusiems

Vidinis Wing Chun ” Schools of Kung Fu” Kaunas by IWKA intensyvūs dviejų valandų trukmės savigynos kursai su Sifu Linu Raišiu,  suteikia galimybę padidinti fizinę ištvermę, valios stiprybę, efektyvumą darbe bei pagerinti asmeninius tarpusavio santykius. Praktikuodami Kung Fu išmoksite rūpintis savo kūnu, praplėsite pažiūras, įgysite daugiau energijos. Ir tai yra tik keletas iš Kung Fu teikiamų privalumų. 

Treniruočių metu mokome

Mokome ne tik kovos meno technikos, bet valdyti emocijas, išlikti ramiais ir sąmoningais sudėtingose situacijose.

Rytų kovos menų akademija IWKA Kaunas yra pirmasis šį kovos menų stilių propaguojantis profesionalus centras, kuriame Jūsų laukia profesionalūs treneriai.

Treniruočių metu išmokinsime:

  • Geriausio savigynos būdo
  • Valdyti emocijas
  • Veiksmingų savigynos judesių
  • Atrasti kūno, proto ir energijos pusiausvyrą
  • Savitardos
  • Gyvenimo filosofijos

Susipažinkite su mūsų komanda

Sifu Sergio Pascal Iadarola yra „IWKA 1700 m. vidinės Wing Chun sistemos įkūrėjas”. Honkonge įsikūrusios IWKA asociacijos tarptautinis vyriausiasis instruktorius ir pagrindinis vykdomasis direktorius, oficialus Sifu Cheng Kwong (Honkongas) Ving Tsun and Dragon Kung Fu (Ving Tsun ir Drakono kung fu) asociacijos atstovas Vakaruose bei Sifu Sunny So ir Sifu Cliff Ip (Honkongas) vyriausiasis instruktorius JAV ir Europoje.

Sifu

Sergio Pascal Iadarola

Sifu Linas Raišys ( 4 TG )  – Sifu Sergio Pascal Iadarola privatus mokinys. Nuo 1991 metų populiarina Wing Chun kovos meną Lietuvoje. Wing Chun klubų bei Wing Chun kovos menų asociacijos įkūrėjas, savigynos ekspertas. Europos Kung Fu akademijos direktorius ir IWKA Kung Fu mokyklų skyrių Kaunas nacionalinis vadovas – instruktorius.

Sifu

Linas Raišys

Registruokis dabar NEMOKAMAI pažintinei treniruotei

Registruotis

Tarptautinis KUNG FU renginys

“Kiekvienas atskiras kūnas, tiek pilnas, tiek tuščias, tiek judantys, tiek ramybės būsenoje, yra nuolatinėje sąveikoje su visata ir nepertraukiamai komunikuoja su visomis kitomis būtybėmis ir daiktais”  ( Lao Dzė).

Šis renginys yra svarbiausias įvykis KUNG FU renginių kalendoriuje. Tai puiki galimybė tobulėti kartu su Didžiuoju Meistru Sifu Sergio Iadarola ir jo instruktorių ir meistrų komanda, kuri kiekvienais metais pasidalija su mumis surinktomis žiniomis. Šis renginys sulaukia milžiniško dalyvių antplūdžio iš viso pasaulio.

Kultūra Sveikata Pramoga Praktika

Klausimai

DUK

Nemokamos bandomosios pamokos

Ar tapote entuziastingas ir norite lankyti Kung Fu pamokas? Registruokitės dabar ir gaukite dvi NEMOKAMAS bandomąsias pamokas.

Kiek trunka bandomoji pamoka?

Dvi bandomosios pamokos trunka apie 1 valandą ir vyksta po pietų arba vakare prieš įprastas Kung Fu pamokas.

Kas gali nemokamai dalyvauti šiose bandomosiose pamokose?

Visi, norintys lankyti Kung Fu treniruotes Kauno Kung Fu, kviečiami dalyvauti bandomosiose pamokose. Dvi bandomosios pamokos visada yra neįpareigojamos. Taigi, jei po bandomųjų pamokų galiausiai nuspręsite nedalyvauti mūsų pamokose, tai nėra problema.

Kokius drabužius turėčiau atsinešti?

Bandomajai pamokai rekomenduojami marškinėliai ir sportinės kelnės. Mokykloje yra įkurti atskiri vyrų ir moterų persirengimo kambariai.

Ar galiu ką nors atsivesti?

Žinoma, nes visi esate laukiami! Atsiveskite draugą, brolį, seserį ar tėvus. Jei pageidaujate, jie gali ne tik dalyvauti bandomojoje Kung Fu pamokoje, bet gali  tiesiog ateiti pasižiūrėti.

Bendri klausimai

Kas yra Wing Tjun Kung Fu?

Wing Tjun Kung Fu, taip pat kaip Wing Chun Kung Fu, yra autentiška Kung Fu forma. Tai Rytų kovos menas, kuris iš pradžių buvo išrastas ir praktikuojamas Kinijos Šaolino šventykloje.

Kam tinka Kung Fu?

Kung Fu tinka visiems, kurie ieško psichinės ramybės, nori jausti daugiau energijos, mėgautis geresniu nakties miegu ar nori išmokti spręsti (nežodines) konfliktines situacijas. Kung Fu sustiprina jus psichiškai ir mažina stresą. Mūsų užsiėmimuose laukiami visi nuo 15 metų amžiaus. Ir visai nesvarbu ar esate pradedantysis, ar pažengęs.

Kokie drabužiai dėvimi Kung Fu treniruotėms?

Mes turime oficialią „ Schools of Kung Fu“ by IWKA aprangą, kurią galėsite įsigyti, kai pradėsite lankyti Kung Fu treniruotes.

Ar bus sparingas?

Mitas: „Norint išmokti Kung Fu reikia kovoti ir spardytis“. Daugelis studentų, kurie treniruojasi pas mus, negali sau leisti grįžti namo ar dirbti su mėlyne po akimis ar panašiai. Jei esate pasirengęs ir norite spardyti, galite, bet tik su tais, kurie to NORI  ir žinoma tik vadovaujant, prižiūrint mūsų instruktoriams!

Turime programą, kurioje galima treniruotis, linksmintis bei išmokti technikų ir įgūdžių apsiginti. Saugumas mums yra pirmasis reikalavimas.

Ar vyksta egzaminai ir kas sprendžia, ar laikyti egzaminą?

Bent 4 kartus per metus vyksta egzaminai, o kartą per metus – juodojo diržo egzaminas tiems, kurie yra pasiruošę. Tai nėra privaloma, bet rekomenduojama.

Kiekvienas mokinys yra išbandomas individualiai siekiant, kad mūsų instruktorius galėtų dar daugiau dėmesio skirti Jūsų pažangai. Mūsų akademija sukasi ties tikslų nustatymu ir mokymų jiems pasiekti. Instruktorius vertina, kokio lygio esi ir žino kada esi pasiruošęs egzaminui.

Ar vyrai ir moterys treniruojasi kartu?

Pratimai yra derinami tiek suaugusiems, tiek paaugliams turintiems 15 metų.

Sutarties nutraukimas ir kitos sąlygos

Rytų Europos kung fu akademijos direktorius turi teisę įspėti studentą apie jo daromus šių taisyklių ir sutarties pažeidimus, priminti  studentui arba studento tėvui apie esamą jo skolą akademijai ir paraginti ją  grąžinti.

Akademijos direktorius gali pašalinti studentą už akademijos taisyklių nesilaikymą (studentui arba nepilnamečio studento tėvui nesumokėjus mėnesinio mokesčio daugiau nei mėnesį ir apie tai nepranešus direktoriui ar jo įgaliotam asmeniui, nedalyvavimą akademijos veikloje ar veiklą, priešišką akademijos tikslams ir vertybėms) už taisyklių, kung fu kovos meno kodekso ar saugumo technikos reikalavimų pažeidimą, sutartinių įsipareigojimų nevykdymą, už netinkamą elgesį diskredituojant gerą akademijos vardą.

Studentas arba nepilnamečio studento tėvas, nusprendęs nutraukti sutartį, privalo sumokėti turimą skolą (pervesti pinigus į akademijos sąskaitą, atsiskaityti banko kortele arba sumokėti grynais).

Nutraukus sutartį ar pašalinus studentą iš akademijos, mokesčių įnašai ir sumokėti mėnesiniai mokesčiai jam negrąžinami.

Nesant ” Schools of Kung Fu” by IWKA asociacijos nariu, draudžiama naudoti Vidinės išminties ir žinių asociacijos ” Schools of Kung Fu” by IWKA emblemas ir logo.

Rytų Europos kung fu akademija (Wing Chun kovos menų asociacija) pasilieka teisę dėl skolos išieškojimo kreiptis į skolų išieškojimo įmonę. Šiuo atveju visos su skolos išieškojimu susijusios išlaidos bus išieškomos iš studento (nepilnamečio studento tėvo/ globėjų).

Kokiais mokėjimo būdais galima atsiskaityti?

Mokestis už mokslą gali būti mokamas grynais pinigais į Rytų Europos kung fu akademijos kasą, taip pat yra galimybė atsiskaityti kreditine banko kortele arba pavedimu į nurodytą Akademijos banko sąskaitą.

Kas kiek laiko reikia mokėti mokestį?

Atsižvelgiant į studentų poreikius ir pageidavimus yra suteikiama galimybė už mokslą mokėti dalimis kas mėnesį arba sumokėti vieną kartą už visus metus.

Ar siūlote nuolaidas?

Perkant iš karto 10 privačių pamoku kortelę arba sumokant už 12 mėnesių ( už mokslą) yra taikoma 10 procentu nuolaida.

Turite daugiau klausimų susisiekite?

Kreipkitės į mūsų „Schools of Kung Fu“ Kaunas by IWKA komandą, mes mielai atsakysime į jūsų visų klausimus.

Susisiekti