KOVOS MENAI VAIKAMS

KAUNE| IWKA

Mūsų tikslas nėra padaryti vaikus kovotojais čempionais – tikslas padaryti juos čempionais gyvenime!

Kung Fu geriausia dovana ką galite duoti savo vaikui!

Kung Fu Pandos

4 – 5 metai

IWKA Pandų akcentas – vaikų savisaugos ir pasitikėjimo savimi ugdymas. Be to, vaikai mokosi laiku atpažinti pavojus ir, jei reikia, apsiginti pasitelkiant verbalinę gynybą. Be šių aspektų, Kung Fu Pandų užsiėmimai taip pat apima žaismingą mokymąsi ir savo kūno suvokimo tobulinimą.

Kung Fu Tigrai

6 – 8 metai

IWKA Tigro treniruotėse vaikai mokosi stiprinti jų koncentraciją per formas. Kuo sudėtingesnis judėjimas, tuo daugiau lavėja protas, o tai naudinga vaikams kasdieniame gyvenime ir mokykloje. Be to, vaikai mokosi nubrėžti ribas ir ką tai reiškia prisiimti atsakomybę. Specialiose kovos su patyčiomis programose vaikai mokomi, kaip elgtis tokiose situacijose arba kaip jų išvengti.

Kung Fu Drakonai

9 – 11 metų

Taip pat ir su IWKA Drakonais didelė reikšmė teikiama tokiems gebėjimas, kaip pvz. koncentracija, pusiausvyra ir koordinavimas. Vaikai mokosi daugiau pažangių Kung Fu formų ir pratimų. Be to, jie sužino, ką reiškia prisiimti atsakomybę ir dirbti komandoje. IWKA kovos su patyčiomis programoje taip pat dalyvauja ir Drakonai.

Aktyvus vaikas = sveikas, protingas vaikas!

Mes – IWKA galime Jums padėti, nes mūsų treniruočių metodai ir technikos padeda susikoncentruoti, pagerina dėmesį, pusiausvyrą, lankstumą, judrumą, socialinius ir interaktyvius įgūdžius, taip vaikai tampa aktyvesni, sportiškesni! T.y. SVEIKESNI!

Registruotis