Zhuan Zhuang ( sveikatos stiprinimo sistemą)

Visame pasaulyje esančiose mūsų Sifu Sergio IWKA akademijose mokoma, kad terminas: „Zhuan Zhuang“ verčiamas į „Gyvatės stovėsena“ arba ,,Meditacijos poza“.
Daugeliui kinų Zhuan Zhuang yra vidinių kovos menų pagrindas. Ši poza svarbi gerai savijautai, vidinei jėgai ir naudojama suaugusiųjų Kung fu klasėje. Zhuan Zhuang minimas Tang Yick Weng Chun ir Siu Lin Tau ankstyvąjame amžiuje – 1700-aisiais metais. Sifu Sergio Pascal ladarola mokėsi Zhuan Zhuang meno pas mokytojus Kinijoje, Taivane ir Kanadoje. IWKA Zhuan Zhuang mokoma penkiais būdais. Vienas iš jų stiprinti sveikatą, o likę keturi būdai yra skirti kovos menui:

1. Zhuan Zhuang (sveikatai stiprinti);
2. Tirpstantis žmogus;
3. Žmogus balionas;
4. Geležinis Buda;
5. Ji Ji Zhuang (skirtas kovos pozai).

Registruotis

Wing Chun moko dviejų savigynos formų – fizinės ir vidinės.

Mes skiriame dėmesio, kad jūs atrastumėte geriausią sprendimą bet kurioje situacijoje bei kad, esant iššūkiams būtumėte energingi.
Po treniruotės jūs būsite kupini entuziazmo ir įgavę naujų žinių, o tai padės jums būti sėkmingiems kitose gyvenimo srityse.

Išmoksite stipriai ir efektyviai smūgiuoti. Ugdydami savo fizinius įgūdžius, jūs išvystysite refleksus, sustiprinsite jėgą bei tapsite judresni. Mes tikimės, kad praktikoje jums neteks panaudoti šių įgūdžių, tačiau manome, kad labai svarbu mokėti apginti save.

Mūsų specialiai ištobulinta ritualinė kovų programa išmoko studentus išvengti kovos, kol ji dar neprasidėjo. Jūs išmoksite išankstinių atribojimų technikų, kurių dėka galėsite įvertinti kiekvieną situaciją ir išvengti galimų problemų. Pati geriausia savigyna – išmokti išvengti pavojingų žmonių ir vietų.

Mūsų Kung Fu pamokos suteiks jums sveikatos iškart pradėjus treniruotis. Jūs geriau kvėpuosite, giliau miegosite ir būsite energingesni.
Sustiprės jūsų imunitetas, tapsite atsparesni ligoms. O jei susirgsite, jūs ženkliai greičiau pasveiksite. Ši programa sukurta taip, kad skatintų ir motyvuotų jus.

Mūsų treniruočių programos dėka jūsų kūnas neįtikėtinai pasikeis. Treniruodamiesi jūs sudeginsite kalorijų perteklių, sustiprinsite raumenis bei pagerinsite medžiagų apykaitą. Jei turite bėdų su mityba, tai nėra jūsų kaltė.

Registruotis

Wing Chun Kuen

Wing Chun Kung Fu yra kinų kovos menas, kilęs iš pietų Šaolinio šventyklos. Šiame vienuolyne viena treniruočių salė buvo vadinama Wing Chun Dim arba Amžinojo pavasario salė. Šio kovos meno pasekėjai buvo vadinami Wing Chun Kuen arba amžinojo pavasario kumščiu.

Taip nutiko, kad šventykla buvo sudeginta, o kovos menas perduodamas paslapčia iki 1950 metų, kol jis tapo visiems prieinamas Honkonge.

Naujas aš

Besimokydami kung fu pas mus, jūs išsiugdysite naująjį „aš‘ pojūtį. Tapsite labiau pasitikintys savimi bei pasiruošę siekti naujų aukštumų. Čia jūs suprasite, kad tai, kuo jūs tikite, yra tiesiogiai susiję su tuo, ką jūs pasiekiate. Tikro pasitikėjimo, kurį išsiugdysite per treniruotes, dėka, jūs geriau dirbsite, geriau bendrausite ir galėsite pagerinti kiekvieną gyvenimo sritį

Registruotis

Susipažinkite su lyderiais

IWKA  Sifu Sergio  Pascal Iadarola savo karjerą kovos menų srityje pradėjo nuo japonų dziudo kovos meno Nyderlandų sostinėje Amsterdame būdamas šešerių. Dvylikos metų jis mokėsi Pencak Silat  (Pamur stilių) ir Wado Kai karatė.

Sifu

Sergio Pascal

Mokytis kovos menų Linas pradėjo nuo 15 metų (1981 m.). Lankydamas mokyklą mokėsi karate ir savigynos pagrindų pas rusų desantininkų profesionalų instruktorių (raudonas diržas) iš Maskvos. Treniravosi dziudo pas tuometinį Rusijos sambo čempioną, trenerį Sergejų Tiuriną, vėliau nuo 1982- 1984 m. tęsė karatė šotokan treniruotes pas mokytoją Alvidą Unčiūrą. 1987 metais, kelis metus mokėsi ušu (wushu) pas instruktorių Rolandą Griebliką.

Sifu

Linas Raišys

Donatas

26 metai

Renatas

26 metai

Tom