Akimirka- gyvenk čia ir dabar!

Laiko, kurio mes negalime valdyti, bet galime kurti, siekti, išsikelti tikslus, svajoti ir taip toliau, ką aš ir daugelis žmonių tai daro, ir prisitaikyti prie besikeičiančio gyvenimo. Gyvenimas tai- akimirka.

Pirmą mokausi iš žmonių, kurie rodo pavyzdį savo Dvasią ir atsidavimu kovos menams, kai būna sunku, tikėjimo Dvasia mane vedą aukštyn.

Kung fu mokiniai, kurie kartu su manimi eina kung fu gyvenimo keliu daug metų yra verti didelės pagarbos. Ar kas nesutinka su manimi?

Senosios Kinijos kovos menų meistrų patirtis, gylios žinios, per tūkstančius metu meistrai įvaldė, daug vidinių įgūdžių, vidinių gebėjimu, išmoko panaudoti savo proto galią, išlavino kūną ir įvaldytė energiją.

Esu palaimintas, nes turiu geriausią pasaulyje kovos menų meistrą ir mokytoją Sifu Sergio,taip, pasikartosių geriausią, ir tai nepasigyrimas, o faktas.

Jau, 12 metų esu privatus Sifu Sergio mokinys (To Dai), tai laimė, jaučiuosi laimingas. Laimingas, kad yra su manimi mokiniai, kurie visą savo Dvasią yra styprus, kurie mane vedą aukštyn, bei „stūmią“  tobulėjimo keliu. Mokytis- yra nuostabu, tai didelė vertybė!

Su pagarba Jūsų Sifu Linas