Amžinojo pavasario Institutas

 • Skirtingai nuo Wing Chun, kurį Sergio Pascal Iadarola pradėjo studijuoti apie 1987 m., Yang Taijiquan kelionė prasidėjo tik 2004 m., kai jis pakvietė Alan Fong surengti Yang Taijiquan seminarą savo akademijoje Amsterdame, Nyderlanduose.
 • Nuo tos dienos jis studijavo 3 Yang Taijiquan linijas Naujojoje Zelandijoje, Singapūre, Taivane, Kanadoje ir žemyninėje Kinijoje ir galiausiai pradėjo „Trijų ramsčių Yang Taijiquan mokymo programą“ (kuri mokoma tik per Kung Fu mokyklų asociaciją ir taiji patirtį internetinėje akademijoje). Veda studentus per tris sistemas
  Huang Shen Shyan Yang Taijiquan
  Samas Tam Yang Taijiquan
  Tian Zhaolin Yang Taijiquan.
  Vėliau, kaip pirmasis vakarietis, iš Tian Zhaolin anūko Tian Bing Yuan rankų gavo neginkluotos Tian šeimos Taijiquan mokymo programos baigimo pažymėjimą.
 • Kadangi Tian Zhaolin buvo įvaikintas Yang Jian Hou sūnus ir gyveno Yang šeimos namuose, jis buvo pagrindinis Yang Shao Hou treniruočių partneris, tidėl Shao Hou linija jį visada domino. Taigi maždaug prieš 2 metus Sergio Pascal Iadarola šiek tiek įsigilino į Yang Shao Hou/Gu Lisheng giminę per internetinę Sifu Liang De Hua akademiją, kad palygintų ją su Tian Zhaolin gimine ir, kaip tikėtasi, tiek daug dalykų sutapo.
 • Žinoma, turime žinoti, kad autentiško Taijiquan paslaptis slypi ne jokioje mokymo programoje ar choreografijoje ir yra susijusi su Shen ir Qi tobulinimu, o be jų skirtingi Yang Taijiquan rėmai tėra tuščios kriauklės. Amžinojo pavasario instituto atveju turime nepamiršti ir kultūros dalies, o kai kurios Amžinojo pavasario institute dėstomos programos yra Kinijos nematerialaus kultūros paveldo dalis. Taigi, be pagalbos ir vadovavimo studentams jų asmeninėje tobulėjimo kelionėje,
 • Amžinojo pavasario instituto įkūrėjai ir direktorių taryba taip pat siekia išsaugoti konkrečias Kinijos kovos menų sistemas ir linijas autentiškiausia ir gryniausia forma. Dėl šios priežasties susisiekus su Sifu Qi Chisheng, dabartiniu 5-osios kartos Yang Shao Hou linijos turėtoju per Ekarat Janrathitikarn, tapo aišku, kad ši linija bus mokoma institute, nes Kinijos vyriausybė remia šią liniją kaip nematerialaus kultūros paveldo programą, todėl ji puikiai tinka Amžinojo pavasario institutui.
 • Didžiuojamės galėdami oficialiai atstovauti šiai giminei ir sulaukėme asmeninio didmeistrio Qi Chisheng palaikymo skleidžiant Yang Shou Hou/Gu Lisheng giminę per Amžinojo pavasario institutą visame vakarų pasaulyje, glaudžiai bendradarbiaudami su didmeistriu Qi Chisheng ir vyresniais studentais čia, Guiyang Kinijoje.