Galėtumėte išsamiau paaiškinti instituto misiją ir planą

Sifu Kleber: Pagrindinis instituto tikslas yra mokyti autentiškų Kung Fu programų naudojant visapusę metodiką. Kiekvienas institute dėstomas stilius turi išsamią, žingsnis po žingsnio programą, kuri seka studento pažangą. Mūsų tikslas – užtikrinti šių programų prieinamumą tiek saloje, tiek per internetines sesijas ir užsakomuosius seminarus visame pasaulyje, kuriuose galėjo dalyvauti asmenys iš įvairių vietovių.

Šiuo metu institutas yra pasiryžęs padaryti reikšmingą poveikį, įdiegdamas savitą didaktinį požiūrį, kurio, mūsų nuomone, trūksta daugelyje Kung Fu metodikų. Suprantame žinių dėstymo svarbą.

Sifu Sergio: Mūsų pagrindinė misija yra skirta Kung Fu mokytojams ar trokštantiems tobulėti  instruktoriams, kurie jaučia poreikį įtraukti papildomą programą ar liniją į savo esamą mokymo programą ir nori tapti profesionaliais instruktoriais bendradarbiaudami su institutu.

Pripažįstame, kaip svarbu pasikliauti profesionalais, kurie tikrai nori skleisti meną tinkamu būdu. Daugelis asmenų per daugelį metų investavo daug laiko, pinigų ir pastangų į skirtingų sistemų studijas. Užuot paprašę jų pradėti iš naujo, sukūrėme savo programas taip, kad jos papildytų ir pridėtų papildomos vertės tam, ką jie jau turi.

Be to, ši iniciatyva taip pat suteikia galimybę šioms mokykloms užmegzti tiesioginį ir privilegijuotą ryšį, automatiškai sulaukiant pripažinimo iš Kinijos kovos menų institucijų, tokių kaip Chin Woo Athletic Association.