Galėtumėte pasidalinti savo vizija dėl projekto ateities?

Sifu Sergio Pascal Iadarola:

Prieš metus pradėjome pirmąjį etapą, kuris apėmė kai kurių pagrindinių institute siūlomų sistemų įvadinius renginius. Tai yra 1700-ųjų vidinis Wing Chun, Fujian Baltoji gervė, Tang Yik Weng Chun, Wang Xiang Zai Yi Quan, Emei 12 Zhuang ir Gong Ting Baguazhang.

Šiais metais, antrajame etape, kiekviena iš šių pagrindinių sistemų turės savo unikalius renginius ir programas, po kurių bus atliekami vertinimo testai ir tolesni renginiai. Be to, pristatysime antrąją institute atstovaujamų sistemų liniją, kurią sudaro skirtingos Wing Chun iš Honkongo ir Foshan linijos, taip pat Yang ir Wu Taijiquan.

Trečiojo etapo metu mūsų planas yra išplėsti instituto patalpas pridedant papildomai 450 kvadratinių metrų patalpų naudojimui ir organizuoti atviroje jūroje vykstančius renginius su įvairiomis prie mūsų prisijungusiomis asociacijomis. Be to, tikimės bendradarbiauti su kitomis asociacijomis, norinčiomis integruoti mūsų programas į savo mokyklas kaip priedą, išplėsti savo nariams teikiamas paslaugas ir padėti mums skleisti autentišką Kung Fu net atokiose vietose.

Siekėme, kad institute vykstantys renginiai atitiktų aukščiausius standartus ir kokybę. Todėl mes apribojome dalyvavimą ne daugiau kaip 25-30 dalyvių viename renginyje. Institutas buvo didelė finansinė investicija, siekiant užtikrinti, kad vietos išvaizda atitiktų siūlomo Kung Fu kokybę.
Be to, didžiuojamės, kad nedalyvavo jokia trečioji šalis, pavyzdžiui, bankas, o žemė ir institutas tikrai priklauso mums.