Griebimo jėga

Ging (Na Jin) griebimo jėga, vidinis Wing Chun klijuojantis variklis, suaktyvinamas išleidžiant Qi. Mano demonstracinis partneris yra Wing Chun veteranas, turintis dešimtmečių patirtį, iš pradžių skeptikas, bet po to, kai turėjo tiesioginės patirties su vidinio Wing Chun klijavimo varikliu, tapo mano mokiniu.
✅Vidinis Wing Chun klijavimas, priversk priešininką prilipti prie tavęs
✅Priverskite jį pasijusti įstrigusį kaip musę į voratinklį
✅ Qi išleidimas Dan Tien mobilizuokite jį ir suaktyvinkite Wan Yuen Lik (universalią jėgą)
✅Priverskite priešininką pajusti jėgą, stipriai prilipusią prie jo kūno
✅Sunkus kaip kalnas (Tu priešininkui) lengvas kaip plunksna (Tu pats sau)
Per savo gyvenimą iki šiol sutikau tik kelis vyresnės kartos Sifu vidinio meno atstovus, kurie turėjo tikrą Na Ging jėgą ir galėjo stipriai prilipti. Esu dėkingas, kad du iš jų perdavė savo žinias ir metodus man.
❗️Suprantu, kad daugelis kitų giminių turi skirtingą būdą apibūdinti klijavimą ir netgi visiškai kitokią idėją, slypinčią už klijavimo ir t. t. prasmės, ir tai yra gerai ir meno grožis. Į Romą veda daugybė kelių ir ar nebūtų nuobodu, jei viską darytume vienodai?
❗️Manau, kad remiantis mano 35 metų Wing Chun patirtimi ir įvairių giminių tyrinėjimu Chi Sao prilipusios rankos turėtų būti tokios. Kai kurie kiti nori, kad Chi Sao vertimas būtų prigludęs ginklas ir liečiant rankas turi visiškai kitokią energiją, kuri nuotraukose gali atrodyti dar geriau. Mano patarimas nespręsk pagal vaizdo įrašą, tik pagal tiesioginę patirtį, viską pajutęs gyvai gali palyginti ir susidaryti savo nuoširdžią nuomonę bei nuspręsi, kas tau geriausia. Ir norint iš tikrųjų suprasti ir įvertinti mano sistemos vidinio wing chun prilipimą iki galo, geriausia to išmokti. Kaip sakė Buda: „Tik tie, kurie pasiekė, žino, kas tai yra, tie, kurie nepasiekė, niekada negalės spėlioti, kas tai yra“.