Kaip buvo žadėta

Kaip buvo žadėta, dar kelios būsimo instituto puošmenos.
Nemažai žmonių teiravosi apie instituto interjerą, artimiausiomis dienomis paskelbsiu keletą dekoracijų, kurios bus institute, kad žmonės susidarytų nedidelį įspūdį.

Kaip jau minėjome, neskubame, šiuo metu institute vyksta pamokos tik nedidelėms grupėms bei privačios pamokos, o visa programa prasidės tik po atidarymo renginio apie 2023 m. balandį.

Amžinojo pavasario institute garantuojame ir stengiamės suteikti geriausią Kinijos kovos menų perdavimą ir patirtį. Kuriame geriausią įmanomą aplinką savo unikalioms žinioms, įgytoms gyvenant ir studijuojant dešimtmečius Honkonge ir žemyninėje Kinijoje, perduoti.

Amžinojo pavasario institutas randasi vienoje gražiausių pasaulio salų (8 kartus geriausios pasaulio salos laimėtoja), institutas yra sostinėje Funšalyje, ypatingoje, unikalioje vietoje kalnuose, kur atsiveria nuostabūs vaizdai: kriokliai ir kalnų viršūnės, kad pajustumėte aukščiausią Kinijos šventyklos jausmą.

Be to, mūsų Kwoon yra papuoštas ir apstatytas specialiai atrinktais rankų darbo baldais iš Fujian Kinijoje, kaip čia žadama, kai kurios detalės suteiks jums galimybę šiek tiek pažvelgti į visų.