Kung Fu suaugusiems Kaune

Kung Fu treniruotės

“ Schools of Kung Fu“ by IWKA vidinis Wing Chun Kaune buvo įkurtas Jums, kad motyvuotų ir įkvėptų. Mūsų taikomais mokymo metodais yra siekiama išugdyti įgūdžius padedančius pažinti ir pasiruošti iškylantiems iššūkiams įvairiose gyvenimiškose situacijose.

Kovos menų ir Kung Fu suaugusiems vedamų treniruočių programos skiriasi nuo kitų sporto šakų ar užsiėmimų, nes jos yra paremtos daugelio mūsų potencialo aspektų vystymu vienu metu.
Sifu Sergio #sifusergio IWKA Kung Fu sistema yra pagrįsta senoviniais principais, kurie vis dar išlaiko visus metodus ir praktiką siekiant, kad Jūsų kūnas, protas ir energija būtų harmonijoje. Amžius neriba, tad nepaisant jo išmokite valdyti savo kūną, protą ir energiją. Kiekvienas suaugęs gali pasinaudoti mūsų unikalių mokymo programų pranašumais.

Esame pilnai ir atsakingai įsipareigoję šiam nuostabiam menui ir siekiame, kad mūsų mokiniai geriau veiktų bei suprastų kaip atsipalaiduoti ir patirtų naujus vidinius ir išorinius sveikatos lygius! Kiekvieną dieną treniruodamiesi IWKA Internal Wing Chun Kung Fu programose matome teigiamus ir produktyvius pokyčius, tad tikimės, kad prisijungsite prie mūsų šioje nuostabioje atradimų kelionėje.

Kung Fu treniruočių grafikas:

Rytinės treniruotės suaugusiems:
Pirma grupė: Meditacija ( kinų sveikatos stirpinimo sistema)
Pirmadieniais ir Ketvirtadieniais- 10.00-11.00 val.
Antra grupė: Kung Fu savigyna- Wing Chun
Pirmadieniais ir Ketvirtadieniais- 11.00-12.00 val.

Vakarinės treniruotės:
Pirmadieniais ir Trečiadieniais:
-Jaunių kung fu klasė ( 13-15 m.)- 18.00- 19.00 val.
-Suaugusiųjų klasė- 19.00-20.30 val.

-Intensyvios treniruotės ( kursai):
Šeštadieniais- 10.00-11.30 val.

-Individualios treniruotės su kung fu mokytoju pagal sutarimą.

-Vidinis Wing Chun dviejų dienų seminaras (8 val. trukmės). Seminaras vyksta: šeštadienį- 10.00- 17.00 val. ir sekmadienį- 10.00-13.00 val.

Paskambink  tel: 869955614 NEMOKAMAI kung fu treniruotei!