Kung Fu Tai Chi

Vienas iš mano Yang Taijiquan ir Yiquan Sifu, kuris mane daug ko išmokė ir privertė mane žymiai pagerinti vidinius gebėjimus ir įgūdžius, taikydamas specialų Nei Gong mokymą. Viena iš jo pamokų, susijusių su stumdymu rankomis, kai vieno apsilankymo metu apsistojau jo namuose, buvo tokia: stumdami ką nors, turite išlaikyti tuštumą savo kūne, tai sukels priešininkui jausmą, kad neturi ko sugriebti, tuo metu kai išlaikoma vidinė tuštuma, Shen turi užpildyti erdvę už kūno ribų, šios būsenos pasiekimą būtų galima pavadinti įėjimo į Taiji būsena.

Kitas dalykas, kurį pasakė Sifu Sam Tam, buvo viena didžiausių klaidų Taiji stūmime rankomis – identifikuoti kitą kaip priešininką, o Taiji turi susilieti su juo ir leisti priešininkui daryti tai, ką jis nori, ir net šiek tiek padėti jam be tvirtinimo ar žlugimo, išlaikant Tuštumos būseną naudojant tinkamą Peng Jin.

Jo metodai, kaip lavinti Peng Jin ir klausymo įgūdžius, yra puikūs, juos galima rasti mano „Experience Taiji“ internetiniame kurse kaip antrasis trijų ramsčių Yang Taiji mokymo programos ramstis.

Sifu Sergio