Neigong pamokos

Kas yra Neigung ?

Neigong (Nei = vidinis, Gong = praktika, įgūdžiai) yra specializuoti pratimai (jibengong ar kiti), skirti daugiau vidinei jėgai ir sveikatai lavinant Jing, Qi ir Shen.

Jei šie komponentai nėra visiškai įtraukti į vieną paketą, tai NE Neigong. Neigong priešingybė yra Waigong (Wai = išorinis), pratimai, skirti daugiau jėgai ir sveikatai, naudojant raumenis, o Neigong, šalia Jing, Qi ir Shen, daugiau apie sausgyslių ir raiščių naudojimą. Neigong kovos tikslais vysto Jin (Ging), o Waigong – Li (Lik).

Iš esmės Waigong yra tai, ką daro šiuolaikiniai sportininkai. Kai kurie taip pat treniruojasi, kad sustiprintų savo kaulus, tačiau tai panašu į Tailando boksą ir daugumą mišrių kovos menų.

Tai vadinamas „Wai“ (išoriniu), nes praktikuojantis kiekvienas gali tai aiškiai matyti, kai juda kūnas (pvz., bėgimas, šokinėjimas, smūgiavimas, spardymas).

Kita vertus, praktikuojant Neigong, jis nėra toks akivaizdus, ​​nes didžioji proceso dalis ir svarbios dalys yra susijusios su Qi, Shen, Jing ir jėgos bei Yi (ketinimo) vystymu, ir nė vienas iš jų negali būti matomas išoriškai. Todėl jis vadinamas „Nei“ (vidiniu).

Kovos menų praktikams pamokos mažoje grupėje arba individualios pamokos su Sifu

Kviečiame prisijungti prie mūsų IWKA komandos!

Registracija į pamokas paskambinus  telefonu: (0-699)55614