Paaiškinimas

Sveiki visi, katik pažiūrėjau tinklalaidę su Kung Fu genijumi , Sifu Alex Richter man patinka jo filmukai ir tinklalaidės. Šiandiena jis kalbėjo apie Italijos jaunimą, tai yra mane. Ir aš noriu paaiškinti kelis dalykus, kurių jis turbūt nežino. Kart nuo karto aš su juo pasišneku, jis puikus vyrukas, mes buvome susitike Hong Konge. Taigi, visų pirma, manęs tuo metu nebuvo, tuo metu aš nebuvau išmestas iš asociacijos, aš buvau vyriausiasis instruktorius Izraelyje. Ir jis tai buvo didelė problema, kurią jis paaiškino laidatinklėje. Sifu „Fran Šei“ pasiuto, kai pamatė mano nuotraukas Leung Ting albume, tuo metu jis norėjo perimti Izraelį, aš galiu įrodyti visus faktus, aš turiu laiškus, bet dabar to daryti nenoriu. Taip, aš turėjau pamokas Hong Konge. Kodėl?
Visų pirma todėl, kad turėjau draugą, kurio šeimos namai buvo kitoj gatvės pusėj nuo Leung Tingo mokyklos.

Tai buvo jo šeimos namai, jis lankydavo savo šeimą vasaros metu, man leido ten gyventi kol mokiausi, kasdien turėdavau privačias pamokas pas Leung Tinga.
Aš labai dėkingas, nes neturėjau mokėti nuomos. Kita klaida, kuria paminėjo ta, kad Leung Tingo mokiniai tapo priešais.
Buvo kitaip Keith R. Kernspecht Europą ir praktiškai kiekvienoje šalyje buvo po vyriausiąjį trenerį. Jis man leido pasirinkti: atidaryti jam mokyklą Singapure arba Žemyninėje Kinijoje.
Konija dar nebuvo išsivysčiusi ir aš jaučiausi nesaugus, o Singapūre aš savęs nemačiau, todėl grįžau į Europą, nenorėjau niekam trukdyti, nenorėjau trukdyti Leung Tingui ir pradėjau mokyti pasivadinęs UCT (bekinglė kovos technologija).
Atidariau mokyklą su Sifu „Beno Vai“, kuris dabar vadovauja UCT. Aš pasivadinau taip, nes norėjau taikos ir ramybės. Beno Vai vis dar naudoja logotipą ir jūs matote, kad ten nėra kumščių, ten nėra jokios užuominos į Wing Chun. Bet tada, kai New Yorke išmokau valdyti ginklus, Leung Tingas supyko ant manęs. „Len Frong“ pasiūlė kurti organizaciją kartu Europoje.
Prieš sutikdamas aš pasišnekėjau su Leung Tingu. Tai buvo mūsų paskutinis pokalbis. Pokalbis buvo labai nemalonus, nes jis labai pyko ant manęs. Taigi, aš nusprendžiau mokyti Wing Chun. Aš nesitikėjau, kad tai taip išplis. Aš pradėjau kurti YouTube filmukus ir žmonės iš visos Europos pradėjo man rašyti. Taigi iš kažko labai mažo pasidarė kai kas labai didelio. Pasakysiu taip, jei viskas būtų buvę gerai Europoje ir žmonės būtų mokomi Wing Chun, manote, kad jie visi ateitų pas mane?
Aš nieko neverčiau. Aš nieko nemaldavau ateiti pas mane. Jie visi atėjo pas mane, nes buvo nepatenkinti kitoje pusėje. Tuo metu aš jaučiausi kaltas, bet yra kaip yra. Tai tikroji istorija. Ir kitas dalykas, mano tuometinė mergina buvo kinė, taigi aš buvau artimai susietas su Hong Kongu. Taip, aš mokiausi pas Leung ir tai buvo Wing Chun pagrindas. Leung įdėjo nuotraukas su manimi į savo albumą. Ir kai aš išėjau į Izraelį Leung supyko, nes Izraelis priklausė jam ir jis paklausė, kodėl aš jam nemoku. Taigi Sifu Alex nežino šitų smulkmenų ir jis papasakojo istoriją iš savo pusės. Taigi, aš tik norėjau viską paaiškinti, ačiū, kad žiūrėjote.

Sifu Sergio