Patirk vidinį Wing Chun dabar!

Ar norėtum išmokti tikrąjį Wing Chun dabar? Ar nori išvystytį tikrąją vidinę jėgą per trumpą laiką? Ar nori žymiai pagerinti savo Wing Chun žaidimą ir pridėti papildomų gylio sluoksnių? Sužinok, kaip iš tikrųjų ugdyti vidinę galią, o ne tik treniruoti tuščią choreografiją.

„Tikras autentiškas vidinių menų perdavimas yra susijęs su proto, kūno ir energijos įvaldymu“

Tikrasis tradicinis vidinis Wing Chun yra retas ir sunkiai randamas. Visame pasaulyje galime pamatyti žmonių, teigiančių, kad moko vidinį Wing Chun, tačiau daugelis jų moko tuščią choreografiją, kurioje nėra jokių tikrų vidinių dalykų, deja, gali būti labai sunku rasti tuos, kurie demonstruotų tikrus gilius vidinius Wing Chun sistemos įgūdžius.

Dar sunkiau rasti ką nors, kas mokytų tinkamų Wing Chun formų, kurios tikrai galėtų prisitaikyti prie gilesnių vidinių dalykų. Kai kurie tyrinėtojai teigia, kad Wing Chun buvo supaprastintas ir vidinės dalys pašalintos dėl kelių priežasčių, viena iš jų buvo ta, kad reikėjo paruošti kovotojus nuversti Ching ir atkurti Mingų dinastiją per trumpiausią įmanomą laiką.

Sifu Sergio Pascal Iadarola po dešimtmečius trukusių išsamių tyrimų, padedamas kai kurių savo vidinių mokytojų, tiksliai pagal 1800-ųjų Kuen Kuit atkūrė senovės Siu Lin Tau (mažą treniruotę) rinkinį. Net ir šiandien tik keli meistrai, išsibarstę po pasaulį, gali išmokyti tikrų autentiškų vidinių dalykų, o svarbiausių tinkamo vidinio ugdymo elementų jie dažnai moko tik šeimos narius arba savo uždaro rato mokinius.

Sifu Sergio sugebėjo mokytis iš kai kurių iš šių retų meistrų, o kai kuriais atvejais netgi sugebėjo išmokti visą jų šeimos mokymo programą. Gyvenimas Kinijoje daugiau nei dešimtmetį tame vaidino nemenką vaidmenį. Per savo aukas ir pastangas mokantis ir užbaigiant kelias Wing Chun linijas ir net studijuodamas Wing Chun protėvių linijas, tokias kaip Fudzian Baltoji gervė, jis sugebėjo atkurti originalų gryną vidinį Wing Chun rinkinį, kurio galite išmokti pas Sifu Sergio privatų mokinį (To Dai) Sifu Lino Raišio IWKA Kung Fu akademijoje Kaune.