Prilipimas- lipnios rankas

Sveiki atvykę į šios savaitės video, šiandien labai svarbi tema, kalbėsime apie prilipimą, lipnias rankas. Kiek Sifų iš tikrųjų prilimpa?

Tiesa pasakius, kai kurie mano, kad lipimas yra rankų sekimas. Wing Chun yra apie ėjimą į priekį, įėjimą į tuščią vietą. Pasilik su tuo, kas ateina, sek paskui ranką. Jei ranka laisva, judėk su ja į priekį. Sutinku su šiuo pasakymu, tai labai svarbu, tačiau pirmas žingsnis turėtų būti – susikoncentruoti į prilipimą ir tik vėliau į smūgį. Jums reikia prieiti prie oponento svorio centro.

Daug žmonių daro dvi dideles klaidas.

Pirmoji  – stūmimas viršutine kūno dalimi naudojant raumenų jėgą. Šiuo atveju, stipresnis laimi. Maiklas yra stipresnis, jei aš stumsiu jį, tada jis stums mane atgal ir gaus priėjimą prie mano svorio centro. Jei aš „sugriūsiu:, tai būsiu minkštas, silpnas. Pažiūrėkite, jis mane stumia, aš sugriūnu ir tada jis tiesiog mane nustumia toliau, nes jis gali prieiti prie mano centro.

Mes negalime sugriūti, todėl stūmimas raumenimis neturi būti naudojamas, vietoj to pasirinkite žemės metodą. Apie jį pasakojau ankstesniame video. Perkelkite priešininko jėgą į žemę ir grąžinkite jam atgal. Kaip jau minėjau anksčiau, gali kilti problemų, nes tai užima laiko. Nėra tikrojo vidinio variklio, šešių krypčių jėgos ir energijos, siuntimas į Dan Tien. Tik tai yra tikrasis sulipimas, oponentas prilimpa prie jūsų.

Skamba neįtikėtinai, daugelis atvykusių į Amžinojo pavasario institutą praeitais metais tuo netikėjo, bet galiausiai pripažino, kad viskas ką matė video apie prilipimą, yra tiesa ir buvo įrodyta. Tarkim, dedu ranką čia, stumk, jis turi prieiga prie centro, aš sugriūvau. O dabar? Dabar, jis tik nuslysta į viršų. Žinoma, jei aš sugriūsi, jis laimės.

Tikrasis prilipimas privers jį jaustis prilipusiu prie manęs, nesvarbu kokia forma, atstumas, jis negali manęs užpulti. Prisiminkite video apie gyvatės puolimą, žemės, dangaus ir žmogaus valdymą, laiko, erdvės, energijos valdymą, tas pats ir apie prilipimą. Gerai, atstumas turėtų būti toks, kad oponentas neturėtų erdvės puolimui. Mano alkūnė turi būti čia, kad turėčiau laiko atlikti šį veiksmą. Turiu būt pasilenkęs žemyn, kad sudaryčiau štai tokį kampą ir nukreipčiau jo ranką ten. Tai yra kitas lygis.

Žiūrėkite, aš judinu ranka įvairiomis kryptimis, o jis prilipęs prie manęs. Pavyzdys. Jis viršuje, o aš naudoju prilipimo energiją, ar tu jauti, kad gali lengvai prieit prie mano veido? Ne. Tai yra kitoks prilipimas, kai jis paleidžia, aš bum bum bum bum. Tai yra spaudimas į priekį. Nemaišykite prilipimo su spaudimu į priekį. Tai skirtingi dalykai. Ar dabar jauti, kad visomis kryptimis lyg apsauga? Lyg sfera?

Bet kuriuo metu galiu siųsti energiją į jo kūną. Matau, kad mano ranka yra ant mano paties krūtinės, aš nusiųsiu energiją į jo petį ir pajudinsiu jį. Tuo pačiu metu jis negali priartėti prie manęs ir nesvarbu kaip arti yra jo ranka. Ar jauti, kad gali trenkti man į veidą? Ne tu negali. Jis prilipęs prie manęs. Kaip musė įkliuvusi į voratinklį.

Žinau, kad tai atrodo neįtikėtina ir jūs žiūrėdami mano video galite tuo netikėti, maždaug prieš 10 metų netikėjau ir aš. Aš perėjau per daug linijų ir sutikau daug Sifu, kurie man tai aiškino ir aš buvau šokiruotas.

Tai kitas lygis. Kai kurios linijos naudoja lipnias rankas. Sutinku, kad labai svarbu smūgiuoti, bet visų pirma jums reikia sutelkti dėmesį į prilipimą. Tikrasis prilipimas privers oponentą prilipti prie jūsų. Jūs turite tai pajusti, išmokti iš asmeninės patirties ir tada tobulinti. Tai nėra lengva, bet įmanoma.

Nesakau, kad aš esu geriausias, aš mokausi. Po 16 gyvenimo metų Kinijoje, dabar man 50 metų, aš nuo 16 metų mokausi kovos menų, manau, kad šiek tiek išmanau apie tai, ką kalbu ir dabar atėjo laikas skleisti žinias. Viskas priklauso ar jūsų protas atviras ar ne.

Ačiū, kad žiūrėjot, iki pasimatymo.