“Schools of Kung Fu“ by IWKA Taiji programa

Visa „Schools of Kung Fu“ by IWKA Taiji programa paremta Sifu Sergio Pascali Iadarola tyrimais, kuriuos atliko studijuodamas Yang Taijiquan Šanchajuje, Taipėjuje, Oklande ir Vankuveryje, ir remiasi trimis Yang stiliaus transmicijomis, Huang Shen Shyan, Tam Manyin, ir Tian Zhaolin.. šią unikalią IWKA TAIJI mokymo programą pažymėjome kaip TRYS Yang Taijiquan ramsčius… tai, mūsų manymu, yra viena iš išsamiausių ir autentiškiausių Yang stiliaus perdavimų.

Sifu Sergio Pascalis Iadarola daug treniravosi su daugeliu meistrų iš Huang Sheng Shyan linijos ir su Tian Bing Yuan anūku Tian Zhaolin (Tian Zhaolin buvo įvaikintas Yang Jian Hou sūnus ir Yang Shao Hou brolis ir treniruočių partneris). Tian Zhaolin giminė tikriausiai yra vienintelė giminė šalia Yang Shao Hou linijos, kuri išlaiko visą autentišką Yang Taijiquan mokymo programą, o 2015 m. Sifu Sergio gavo Tian Bing Yuan sertifikatą, kuriame teigiama, kad jis baigė visą neginkluotą Tian Zhaolin/Yang Shao Hou sistemą. Pastaraisiais metais jis taip pat mokėsi pas Tam Maanyin (Sam Tam), unikalios Yang Taiji sistemos.

Sifu Sergio yra 6-osios kartos Yang stiliaus Taijiquan (Tai Chi Chuan) mokytojas, vadovaujamas Tian Bing Yuan, turint omenyje, kad Tian Zhaolin iš pradžių atliko Bai Shi (studentų priėmimo arbatos ceremoniją) su Yang Jian Hou ir tik vėliau po Yang Jian Hou mirties ir Yang Shao Hou atliko dar vieną Bai Shi su Yang Cheng Fu iš pagarbos po to, kai vėliau to paprašė. Unikalioje IWKA TAIJI TRIJŲ RAMSČIŲ programoje Yang Taiji, dėstymas studentams prasideda nuo Huang Sheng Shyan sistemos, tai kaip tiesioginės durys į vidų, čia daugiausia dėmesio skiriama Song, Cai ir Ting vystymui ir visiškam išorinės jėgos atsisakymui arba Li.

Jei ir kai studentai įgyja aukščiau aprašytų metodų įgūdžius, baigia studijas su Tam Maanyin (Sam Tam) ir galiausiai Tian Zhaolin (Yang Shao Hou) sistemomis, kurios yra laikomos seniausia šiandien prieinama Yang šeimos Taijiquan forma. Šiame etape išmokti vidiniai dalykai remiasi ankstesniame etape išmoktais vidiniais dalykais ir moko mokinį gilesnių vidinių dalykų sluoksnių bei Chin Li sampratos.

Šių trijų Yang Taiji transmisijų sujungimas į vieną progresyvią sistemą daro IWKA Taiji sistemą ir jos TRIJŲ ramsčių programą unikalią, kvalifikuotai vadovaujant Sifu Sergio Pascal Iadarola sukuria ypač gilią ir išsamią sistemą, kuri duoda neprilygstamų niekur kitur negaunamų rezultatų. Studentas nuo pradinio lygio vedamas pro autentiškas vidines duris iki aukštesnių Yang Taijiquan lygių, kurie kadaise buvo skirti tik uždarų durų mokiniams.