Šią savaitę kalbant telefonu su Sifu Sam Tam

Šią savaitę kalbant telefonu su Sifu Sam Tam, vienu iš mano kovos menų Sifu, prisiminiau seną įrašą. Sifu paaiškino, kad metai praleisti kartu su mokytoju nereiškia, kad suprantate apie sistemą.

1. Kiek tiksliai metų praleista su mokytojais?
Pavyzdžiui: Kažkas gali būti studentu 20 metų, bet su mokytoju praleido tiek pat valandų kiek kitas budamas studentu, tik 5 metus.

2. Valandų praleistų su mokytoju skaičius nieko nereiškia jei studentas nemato ir negirdi arba tiesiog yra nepasiruošęs. Aš turiu studentų, kurie daugiau pasiekę nei kiti, kurie su manimi praleido daugiau valandų.

3. Nuo to laiko kai pradėjau mokyti vidinių menų savo studentus, pastebėjau, kad tik keli privatūs mokiniai pažengė į priekį, kiti, gaudami tas pačias žinias nepatobulėjo ar iš vis metė vidinius menus. Laikas yra iliuzija. Pasinerti į budizmą yra įdomi kelionė, daugybė dalykų kvantinė fizika, kur nuo pat pradžių buvo budizmo mokymų dalis.

Daugybė dalykų yra tiesioginė koreliacija su menais, kurių mokome IWKA, kartais mano asociacijos žmonės klausia savęs, kodėl aukštesniuose IWKA lygiuose. Kai kurie žmonės, dirbantys techniku ​​ar magistro laipsniu, juda daug greičiau nei kiti. Na, nes laikas yra iliuzija, jis nėra susijęs su nustatytais laukimo laikais ar metų kiekiu, kurį praleidi mokydamasis pas tam tikrą meistrą.

Faktas yra tai, ką tu darai tais metais, kiek tu augini ir ypač koks tavo sugebėjimas įsisavinti, nes pradėjau nuo kinų kovos menų daugiau nei prieš 30 metų, vaikystėje varžydavausi dziudo. Kelis kartus pasitaikė, kad tam tikri asmenys, į kuriuos aš sutikau, sugebėjo pralenkti kelis mūsų tyrinėtos sistemos ir giminės meistrus, kelis kartus tai nutiko man pačiam per 4–6 metus.

Esu palaimintas, kad turiu ir turėjau tam tikrus mokytojus, kurie tikrai nori išmokyti, kad pasiekčiau ar viršyčiau jų lygį. Atsižvelgiant į tinkamą ketinimą, supratimą ir kasdienį auginimą iš mūsų pusės, tai turėtų būti reali galimybė pas tinkamus mokytojus. Tai yra būdas saugiai perduoti meną kitai kartai ir netgi vystytis per Laiką!

Sifu Sergio