Sifu Sergio

Kinų kovos menai man prie širdies, pradėjau mokytis „Wing Chun“ 1987 m., 2002 m. Mano kelyje atsirado dar vienas puikus menas su Yang Taijiquan, kurio pradėjau mokytis kartu su Alanu Fongu, surengęs didelį Yang Taijiquan seminarą savo mokykloje Amsterdame 2003 metais. Tais pačiais metais mano Weng Chun kelyje atsirado dar vienas puikus menas Lo šeimos Weng Chun, kurio aš pradėjau mokytis pas Cheng Kwong Sifu, o po kelerių metų – Tang šeimos Weng Chun, vadovaujamo Sifu Sunny So ir kitų.

2008 m. Nusprendžiau persikelti ir gyventi į Honkongą, kad galėčiau dar giliau mokytis šių puikių menų, ir pradėjau mokytis daugiau sistemų, tokių kaip „Fujian baltoji gervė“. Pastaruoju metu mano tėvo tėvynėje, Italijoje, vyksta tam tikros varžybos mokant kovos meno be mano gero draugo Sifu Tang Yick Weng Chun Sifu Sunny sutikimo. Atsižvelgdami į tai po rimtos diskusijos šiandien su Sifu Sunny, nusprendėme oficialiai įsteigti „Weng Chun ir Fujian baltųjų gervių asociaciją“ kinų kalba.

Ši asociacija išimtinai dirbs kartu su IWKA Italijoje (Sifu Mauro Gibin), nes turi geriausią infrastruktūrą ir galimybes skleisti meną visame Italijos pusiasalyje. Du kartus per metus Italijoje vyks seminarai su Sifu Sunny So ir Sifu Sergio Iadarola bei kitais kinų meistrais, susijusiais su šiais menais.

Testai bus atliekami tik tuose renginiuose, ir tik tiems, kurie sertifikuoti pagal „Sifu Sunny So“ ir „Sifu Sergio Iadarola“ nustatytą vertinimo sistemą, bus leidžiama naudoti asociacijos ir dalyvaujančių meistrų vardus. Šis žingsnis yra didelis ir būtinas norint apsaugoti originalius kinų menus, 永春。白鹤(福建) ir garantuoti perdavimo kokybę Italijos studentams.

Sifu Sergio