Stūmimas Kinijos vidiniuose kovos menuose

Kinijos kovos menuose nėra stūmimo, mes nenaudojam raumenų jėgos stumdami. Yra daug sluoksnių, daug skirtingų etapų, pradedant nuo žemės, visą tai pamatysite būsimuose video, mano oponentas ako, kad jis naudoja žemės jėgą, jis nelabai supranta metodą, kurį aš naudoju.

Taigi, pirmasis žingsnis yra transformacija iš Lik į Ging, tai brutalios raumenų jėgos transformacija į rafinuotą jėgą, naudojamą Kinų vidiniuose kovos menuose. Mandarinų kalba tai vadinama transformacija iš Li į Jin, tai yra pirmasis žingsnis.

Tada, vėliau, pridedame Qi, tačiau be ypatingų tobulinimo metodų tai tiesiog neįmanoma. Viskas turi būti lyg sluoksniais, žingsnis po žingsnio. Tačiau, Kinijos vidiniuose kovos menuose nėra stūmimo. Dabar pasimėgaukite trumpu filmuku su Sifu, kuris vadovauja didžiulei kovos menų akademijai Siaman mieste Fujian Kinijoje, kur jis moko MMA, BJJ ir kitų menų, jis treniruoja kovotojus varžyboms, kuriose jie pasiekia aukštų rezultatų, jis žino, ką daro.

– Išplėsk.
– Aš jaučiu tik grindis.
– Naudok jėgą iš grindų.
– Aš vis dar nesuprantu. Manau, turėtum man duoti šiek tiek laiko. Labai sunku.
– Aš tampu labai sunkus. Jėga.
– Kaskart, kai noriu prieiti, atstumiu pats save. Atstumiu save.

Palietus mano rankas, po kelerių metų, apdovanojo mane sertifikatu, esu Nai Jashuan ir jų asociacijos vidaus kovos mokyklų menų instruktorius. Daugiau apsilankykite experienceinternalwingchun.com