Sveiki atvykę į šios savaitės video

Sveiki atvykę į šios savaitės video, noriu paaiškinti kelis aspektus, komentarus po mano praeitos savaitės video apie Siu Lin Tau treniruotes.

Tai visiškai kita forma. Aš kartu su savo vidiniais mokytojais atstačiau formą geriausiai kaip tik galėjau. Žmonės mane kaltina dėl to, kad aš maišau Wing Chun su Taiji. Kai kurias linijas galite atlikti skirtingomis energijomis, pavyzdžiui, Taiji yra ugnies, vandens, žemės ir vėjo elementai, dėl to forma atrodo visiškai kitaip, bet tuo pačiu metu kai kurie žmonės atlieka tam tikras formas savaip, svarbiausia, neužstrikite savo burbule, atverkite mintis.

Wing Chun nėra vienintelis. Mano Wing Chun atrodo šiek tiek kitaip žvelgiant į kitas linijas, taip yra nes aš tyrinėjau senąsias Wing Chun linijas, tokias kaip Fujian Baltoji gervė. Vėliau aš pateiksiu dvi nuorodas į kitus video, kuriuos padariau šia tema prieš keletą metų. Nauji žmonės vidiniame Wing Chun nėra matę tų video.

Tai yra svarbi istorijos dalis, ir jūs turite ją žinoti. Žmonės sako, kad ši linija labai panaši į Taiji, tačiau tai budizmo ir taoizmo mišinys atsiradęs apie 1227 metus. Taigi, tai senasis Kinijos menas ir vienas giliausių vidinių menų Kinijoje. Aš studijavau kartu su savo draugu Sifu „Clever Batao“, kuris moko praktinio Wing Chun Šanchajuje.

Mes abu domėjomės šia linija Šanchajuje. Šiame piešinyje pavaizduotas giminės medis, jame yra populiarios linijos taip pat ir slaptos linijos, kurių moko Šanchajuje. Taigi pasimėgaukite šiais dviem istoriniais video. Jie yra labai svarbūs.

Sifu Sergio