Biografija

Tai Chi yra gilus studijų ir tyrimų rezultatas pagal Tai Chi disciplinos Yang stilių.
Mokymo programa suskirstyta į devynis studijų ir praktikos lygius. Pradedam studijuojant Huang Taiji sistemą (GM Huang Shen Shyan) ir pereinant prie senovės tradicinio Yang.
Gili koncepcija ir vidinė praktika dabar pripažįstamos kaip viena geriausia sveikatos disciplina, tačiau senovėje tai buvo vienas iš mirtiniausių kovos menų: „Aukščiausiasis kumštis“.
Kodėl turėtum mokytis Tai Chi su mumis?
Esame pasaulinės asociacijos, įsikūrusios Honkonge, dalis. Mūsų Sifu (tėvo mokytojas) Linas Raišys mokosi tiesiogiai iš asociacijos įkūrėjo, didmeistrio Sifu Sergio Iadarolos. Kita vertus, Sifu Sergio šio meno išmokė keli Kinijos meistrai. Tačiau šis Tai Chi nėra tas pats, kuris daugelį metų buvo mokomas Europoje, greičiau jame yra dalių, kurios buvo prarastos daugelyje Tai Chi eilučių ir kurių jų mokytojai negali žinoti. Sifu Sergio padarė viską, kad atkurtų stilių, koks jis buvo iš pradžių, mokydamasis iš kelių meno meistrų.
Pasinaudokite šia proga ir užsiregistruokite į Tai Chi pamoką.
Treniruotės Tai Chi vyksta: antradieniais 19.00- 20.15 val. ir pagal susitarimą šeštadienį 10.00- 11.00 val.
Priimame į Tai Chi pamokas iki 10 studentu.
Registruotis
Sifu Sergio yra 6-osios kartos Yang stiliaus Taijiquan (Tai Chi Chuan) mokytojas, vadovaujamas Tian Bing Yuan, turint omenyje, kad Tian Zhaolin iš pradžių atliko Bai Shi (studentų priėmimo arbatos ceremoniją) su Yang Jian Hou ir tik vėliau po Yang Jian Hou mirties. ir Yang Shao Hou atliko dar vieną Bai Shi su Yang Cheng Fu iš pagarbos po to, kai vėliau to paprašė. Unikalioje IWKA TAIJI TRIJŲ STULPŲ programoje Yang Taiji, dėstoma studentams, prasideda nuo Huang Sheng Shyan sistemos, kaip tiesioginės durys į vidų, čia daugiausia dėmesio skiriama Song, Cai ir Ting vystymui ir visiškam išorinės jėgos arba jėgos atsisakymui.
3 ramsčiai Yang Taiji Quan pamokas Kaune veda Sifu Sergio privatus mokinys (To Dai) Sifu Linas Raišys.
Kviečiame IŠBANDYTI TAI CHI užsiėmimus su kovos menų mokytoju Linu.