Tai Chi

Biografija

Visa “ Schools of Kung Fu“ by IWKA Taiji programa yra pagrįsta tyrimais ir studijomis, kurias Sifu Sergio Pascal Iadarola įgavo visame pasaulyje per Yang Taijiquan studijas Šanchajuje, Taipėjuje, Oklande ir Vankuveryje, ir pagrįsta trimis Yang stiliais, Huang Shen Shyan, Tam Maanyin, Tam Maanyin, ir Tian Zhaolin.. šią unikalią “ Schools of Kung Fu“ by IWKA TAIJI mokymo programą pavadinome  Trim Yang Taijiquan stulpais… tai, mūsų manymu, yra viena iš išsamiausių ir autentiškiausių Yang stiliaus perdavimų. Sifu Sergio Pascal Iadarola daug treniravosi su daugeliu meistrų iš Huang Sheng Shyan giminės ir su Tian Bing Yuan anūku Tian Zhaolin (Tian Zhaolin buvo įvaikintas Yang Jian Hou sūnus ir Yang Shao Hou brolis ir treniruočių partneris) Tian Zhaolin giminė yra bene vienintelė giminė šalia Yang Shao Hou linijos, kuri išlaiko visą autentišką Yang Taijiquan mokymo programą, o 2015 m. Sifu Sergio gavo Tian Bing Yuan sertifikatą, kuriame teigiama, kad jis baigė visą neginkluotą Tian Zhaolin/Yang Shao Hou sistemą. Pastaraisiais metais jis taip pat mokėsi pas Tam Maanyin (Sam Tam), mokydamasis savo unikalios Yang Taiji sistemos.

Tai Chi yra gilus studijų ir tyrimų rezultatas pagal Tai Chi disciplinos Yang stilių.

Mokymo programa suskirstyta į devynis studijų ir praktikos lygius. Pradedam studijuojant Huang Taiji sistemą (GM Huang Shen Shyan) ir pereinant prie senovės tradicinio Yang.

Gili koncepcija ir vidinė praktika dabar pripažįstamos kaip viena geriausia sveikatos disciplina, tačiau senovėje tai buvo vienas iš mirtiniausių kovos menų: „Aukščiausiasis kumštis“.

Kodėl turėtum mokytis Tai Chi  su mumis?

Esame pasaulinės asociacijos, įsikūrusios Honkonge, dalis. Mūsų Sifu (tėvo mokytojas) Linas Raišys mokosi tiesiogiai iš asociacijos įkūrėjo, didmeistrio Sifu Sergio Iadarolos. Kita vertus, Sifu Sergio šio meno išmokė keli Kinijos meistrai. Tačiau šis Tai Chi nėra tas pats, kuris daugelį metų buvo mokomas Europoje, greičiau jame yra dalių, kurios buvo prarastos daugelyje Tai Chi eilučių ir kurių jų mokytojai negali žinoti. Sifu Sergio padarė viską, kad atkurtų stilių, koks jis buvo iš pradžių, mokydamasis iš kelių meno meistrų.

Pasinaudokite šia proga ir užsiregistruokite į Tai Chi pamoką.

Treniruotės Tai Chi vyksta: antradieniais 19.00- 20.15 val. ir pagal susitarimą šeštadienį 10.00- 11.00 val.

Priimame į Tai Chi pamokas iki 10 studentu.

Registruotis

Sifu Sergio yra 6-osios kartos Yang stiliaus Taijiquan (Tai Chi Chuan) mokytojas, vadovaujamas Tian Bing Yuan, turint omenyje, kad Tian Zhaolin iš pradžių atliko Bai Shi (studentų priėmimo arbatos ceremoniją) su Yang Jian Hou ir tik vėliau po Yang Jian Hou mirties. ir Yang Shao Hou atliko dar vieną Bai Shi su Yang Cheng Fu iš pagarbos po to, kai vėliau to paprašė. Unikalioje IWKA TAIJI TRIJŲ STULPŲ programoje Yang Taiji, dėstoma studentams, prasideda nuo Huang Sheng Shyan sistemos, kaip tiesioginės durys į vidų, čia daugiausia dėmesio skiriama Song, Cai ir Ting vystymui ir visiškam išorinės jėgos arba jėgos atsisakymui.

3 ramsčiai Yang Taiji Quan pamokas Kaune veda Sifu Sergio privatus mokinys (To Dai) Sifu Linas Raišys. 

Kviečiame IŠBANDYTI TAI CHI užsiėmimus su kovos menų mokytoju Linu.