Tai Chi

Sifu Sergio biografija

Visa “ Schools of Kung Fu“ by IWKA Taiji programa yra pagrįsta tyrimais ir studijomis, kurias Sifu Sergio Pascal Iadarola įgavo visame pasaulyje per Yang Taijiquan studijas Šanchajuje, Taipėjuje, Oklande ir Vankuveryje, ir pagrįsta trimis Yang stiliais:  Huang Shen Shyan, Tam Maanyin ir Tian Zhaolin. Šią unikalią “ Schools of Kung Fu“ by IWKA TAIJI mokymo programą pavadinome  Trim Yang Taijiquan stulpais. Tai, mūsų manymu, yra viena iš išsamiausių ir autentiškiausių Yang stiliaus perdavimo forma. Sifu Sergio Pascal Iadarola daug treniravosi su daugeliu meistrų iš Huang Sheng Shyan giminės ir su Tian Bing Yuan anūku Tian Zhaolin (Tian Zhaolin buvo įvaikintas Yang Jian Hou sūnus ir Yang Shao Hou brolis ir treniruočių partneris). Tian Zhaolin giminė yra bene vienintelė giminė šalia Yang Shao Hou linijos, kuri išlaiko visą autentišką Yang Taiji Quan mokymo programą, o 2015 m. Sifu Sergio gavo Tian Bing Yuan sertifikatą, kuriame teigiama, kad jis baigė visą neginkluotą Tian Zhaolin/Yang Shao Hou sistemą. Pastaraisiais metais jis taip pat mokėsi pas Tam Maanyin (Sam Tam), mokydamasis savo unikalios Yang Tai Chi sistemos.
 
 

Mūsų praktikuojamas  Yang Tai Chi stilius yra gilaus studijų ir tyrimų rezultatas. 

Mokymo programa suskirstyta į devynis studijų ir praktikos lygius. Pradedame studijuojant Huang Taiji sistemą (GM Huang Shen Shyan) ir pereinant prie senovės tradicinio Yang.

Gili koncepcija ir vidinė praktika dabar pripažįstamos kaip vienos geriausiu sveikatos disciplinų, tačiau senovėje tai buvo vienas iš mirtingiausių kovos menų: „Aukščiausiasis kumštis“.

Kodėl turėtum mokytis Tai Chi  su mumis?

Esame pasaulinės asociacijos, įsikūrusios Honkonge, dalis. Mūsų Sifu (tėvo mokytojas) Linas Raišys mokosi tiesiogiai iš asociacijos įkūrėjo, didmeistrio Sifu Sergio.  Kita vertus, Sifu Sergio šio meno išmokė keli Kinijos meistrai. Tačiau šis Tai Chi nėra tas pats, kuris daugelį metų buvo mokomas Europoje, greičiau jame yra dalių, kurios buvo prarastos daugelyje Tai Chi eilučių ir kai kurie jų mokytojai negalėjo žinoti. Sifu Sergio padarė viską, kad atkurtų stilių, koks jis buvo iš pradžių, mokydamasis iš kelių meno meistrų. Sifu Sergio yra 6-osios kartos Yang stiliaus Taijiquan (Tai Chi Chuan) mokytojas, vadovaujamas Tian Bing Yuan, turint omenyje, kad Tian Zhaolin iš pradžių atliko Bai Shi (studentų priėmimo arbatos ceremoniją) su Yang Jian Hou ir tik vėliau po Yang Jian Hou mirties. ir Yang Shao Hou atliko dar vieną Bai Shi su Yang Cheng Fu iš pagarbos po to, kai vėliau to paprašė. Unikalioje IWKA TAIJI TRIJŲ STULPŲ programoje Yang Taiji, dėstoma studentams, prasideda nuo Huang Sheng Shyan sistemos, kaip tiesioginės durys į vidų, čia daugiausia dėmesio skiriama Song, Cai ir Ting vystymui ir visiškam išorinės jėgos arba jėgos atsisakymui.

Kas yra Či Gung ?

Ar Qigong yra tas pats, kas Neigong? Ar „qi“ Quigong yra tas pats, kas „qi“ Neigong? Neigong „qi“ yra LABAI specifiškas dalykas, ir jo negalima praktikuoti nepraktikuojant Shen, Yi ir Jing. Taigi nėra prasmės praktikuoti tik mūsų „qi“. Jei „qi“ qigong kalboje reiškia „kvėpavimą“, tai qigong yra tik įprastas aerobinis pratimas, taigi VISAI NE Neigong. TAIP, kad būtų aišku, Qi neigong kalba nereiškia kvėpavimo!

Taigi kodėl reikia praktikuoti Neigongą? Kodėl mes tiesiog neužsiimsime Waigong ar įprastomis sporto šakomis? Ar tai automatiškai nepadarys mūsų vidinio kūno sveikesnio ir stipresnio? Kadangi Neigong lavina mūsų vidaus organus, apskritai tai daro mus daug sveikesnius. Ir ypač kalbant apie kovos menų jėgos tikslus, Neigong leidžia mums pasiekti 3–4 kartų didesnę galią, nei paprastai sugeba mūsų raumenys. Žinoma, be tinkamo mokymo ir auginimo to pasiekti nepavyks. IWKA Neigong programoje užtikriname, kad tikslas sukurti tikrą Huan Yan Li (Wan Yuen Lik) būtų pasiektas.

KVIEČIAME IŠBANDYTI TAI CHI UŽSIĖMIMUS SU MOKYTOJU LINU!

Pasinaudokite šia proga ir užsiregistruokite į Yang Tai Chi pamoką.

 

 

Registruotis