Wing Chun pamokos

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl nauji mokiniai ateina į kovos menų mokyklą, tai – didesnis saugumo jausmas.

IWKA Wing Chun studentai treniruočių metu pagerina jau turimus įgūdžius bei įgyja naujų. Mokiniai, kurie pradeda eiti šiuo keliu, siekia išmokti gebėti apginti save per kuo trumpesnį laiką, tad per pirmąją kurso dalį yra mokoma kaip pagrįstai ir veiksmingai apginti save nuo agresoriaus. Pabrėžiame, kad čia dėmesys yra skiriamas ne Kung Fu menui, grožiui ir filosofijai, bet efektyvių veiksmų įgijimui per trumpą laiko tarpą.

Sekantis ir pažengęs mokymo lygmuo, tai kai gebėjimas apsiginti yra tiek įvaldytas, kad studentas sugeba savo silpnybę paversti privalumu (pavyzdžiui: kai švelnumas nugali grubumą), tad tik tokiu būdu suprantame, kas yra laimėjimas ir kodėl protingi žmonės nusileisdami laimi. Taip pat atrandame kaip šis kovos menas, kurį įvaldo mūsų kūnas, gali būti taikomas kasdieniame gyvenime ir padeda sąmoningai įveikti kasdienes užduotis.

Visose pasaulyje esančiose IWKA mokyklose taikomos mokymo programos yra sudarytos pagal tuos pačius standartus, kurie geriausiai paruošia negatyvioms ir pavojingoms situacijoms. Tad tai, kas buvo minima aukščiau, yra ilgalaikiai tikslai, kuriuos pasiekus mes galime peržengti visas asmenines ir išorines kliūtis.