Justas

Justas Januška (1 TG)
Panevėžys

Kovos menais domėjausi nuo pat vaikystės, labiausiai žavėjo Kung fu, ypač Šaolino vienuoliai. Rimtą pažintį su kovos menais pradėjau nuo 15 metų lankydamas karatė treniruotes. Vėliau į rankas papuolusi Broniaus Čekanausko knyga „Ant imtinių kilimo“ lėmė tai, kad susižavėjau savigynos imtinėmis – SAMBO, tad kelerius metus treniravausi šio kovos meno ir dziudo. Tačiau to nepakako ir toliau ieškojau universalesnio stiliaus, kuriame būtų galimi smūgiai tiek rankomis, tiek kojomis, tad savo kovos menų pažinimo kelionės metu teko treniruotis ir  Muay thai bei Kudo.

Wing Chun kung fu pradėjau treniruotis nuo 2005 m.  Vienerius metus treniravausi Leung Ting Wing Tsun, tol kol „Kung fu brolis“ nepakvietė sudalyvauti Kung fu meistro seminare Vilniuje. Ten ir susipažinome su Sifu Linu Raišiu ir jo mokykla, į kurią nusprendėme pereiti iš Leung Ting Wing Tsun sistemos.  Tad nuo 2006 m. pavasario pradėjau mokytis pas Sifų Liną Raišį bei jo mokinį Sihing Henriką Gustaitį. Besitreniruojant IWKA Wing Chun Kung fu, siekiant praplėsti akiratį, kurį laiką treniravausi braziližką džiudžitsų (BJJ) bei MMA.

Mane Wing Chun Kung fu bei IWKA asociacijos mokymas žavi tuo, kad leidžia tobulėti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Drįsčiau teigti, jog ir dvasinis tobulėjimas yra neatsiejama dalis nuo kovos menų. Įgytas žinias ir įgūdžius ne tik naudoju kasdieniame gyvenime ar stresinėse situacijose, bet ir iškilus realiam pavojui, kuomet yra būtina savigyna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *