Kalbos apie senųjų Hongkonge meistrų paslaptis

Liūdna, kai matau žmones, diskutuojančius apie senųjų Hong Kong meistrų paslaptis. Vienas faktas yra tas, kad žmonės, tvirtinantys šiuos dalykus, keliavo į Aziją, nesvarbu, ar tai buvo Hong Kong, ar Taivanas, Malaizijoja ar žemyninė Kinija.
Galbūt jie čia vyko kelis kartus ir net jei tai būtų buvę 10 kartų, dažniausiai šie asmenys apsistojo ne ilgiau, kaip kelias savaites!
Tačiau jie teigia turintys slaptų žinių iš senųjų meistrų. Aš pats važinėjau į Honkongą nuo 1997 m. o 2007 m. praėjus dešimčiai metų, supratau, kad atvukti net 3 kartus per metus kelioms savaitėms neužtenka, kad galėčiau gilintis ir užmegzti tikrus asmeninius santykius su Sifu.
Nusprendžiau persikelti čia ir gyvenu čia ir žemyninėje Kinijoje nuo 2007 m. Ir net pragyvenęs čia 14 metų, netvirtinu tokių dalykų.
Tik nedaugelis žmonių iš tikrųjų gyvena čia, Azijoje, ir per daugelį metų sukūrė tvirtą ryšį su meistrais. Mano geri draugai Kleberiu Battaglia, gyvenantis Šanchajuje, ir Jesper Lundqvist, gyvenantis Foshane, yra vieni iš tų nedaugelio. Netikėkite juokingais teiginiais, kurie yra tiesiog netiesa!

Sifu Sergio