Pokalbis su Wang Xiangzhai

Wang Xiangzhai diskutuja apie kovos meno esmę:

Wang Xiangzhai, įžymus šiaurėje ir pietuose, Dachengquan įkūrėjas, giriamas visų kovos menų atstovų, neseniai persikėlė į Pekiną.

Norėdamas pasidalinti žiniomis apie įvairių kovos menų praktikas, jis paskyrė susitikimų laiką kiekvieną sekmadienio popietę nuo 13:00 iki 18:00 Dayangyibin alėjoje, kurioje jis yra „šeimininkas“, susitikimų metu jis keičiasi nuomonėmis su kitais garsias bokso ekspertais, kurie propaguoja mūsų tautos kovos dvasią. Žurnalistė vakar apklausė p. Wang.

 

Žurnalistas: Aš visada žavėjausi ir gerbiau jūsų puikius bokso įgūdžius. Ar galiu paklausti, koks yra jūsų siekis kovos meno srityje?

Wang Xiangzhai: Man nepatogu, kad mano draugai giria mane kaip „Dachengquan“ atstovą, aš to gėdijuosi. Aš palikau savo mokytoją 33-aisiais Qing dinastijos Guang Xu viešpatavimo metais (1907 m.) ir nuo tada keliavau po visą šalį, todėl daug ką mačiau ir sužinojau apie gyvenimą, palikau savo pėdsakus nesuskaičiuojamose vietose tiek į šiaurę, tiek į pietus nuo Jangdzės upės, sutikau daug žymių meistrų ir veteranų boksininkų bei patyriau neapsakomų sunkumų. Didžiausias mano laimėjimas per daugiau nei trisdešimt metų buvo susitikimas su daugeliu gerų mokytojų ir gerų draugų, su kuriais pasidalinau įgūdžiais ir žiniomis, todėl esu įsitikinęs, kad aš, kaip boksininkas veteranas, einu teisingu kovos mokslo keliu.

Prieš kelias dienas laikraščiuose buvo atspausdinti keli pono Zhang Yuheng komentarai. Baimindamasis, kad skirtingų sluoksnių žmonės nesuprato jų prasmės, aš nuoširdžiai noriu pranešti žmonėms, ką jie reiškia. Mano likę metai pamažu nyksta, man gyvenimo jau užtenka, nėra vietos šlovei ir pelnui, todėl labai noriu, kol šis mano kūnas dar nesugriuvo, suvienyti jėgas su garsiais tautiečiais, ir kad visi pasisakytų už natūralių instinktų ir kovos dorybės vystymą, bei atsikratytų erezijų. Nenoriu būti giriamas veltui, kaip ir tie, kurie apgaudinėja visuomenę norėdami pelnyti šlovę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *